ŚREMSONG’ 2017 – XXVI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ

  • 12 maja (piątek) godz. 10:00

Prezentacje Przedszkoli (rejestracja uczestników od godziny 9:00).

  • 15 maja (poniedziałek) godz. 10:00

Prezentacja Szkół Podstawowych cz.1 (rejestracja uczestników od godziny 9:00).

  • 16 maja (wtorek) godz. 10:00

Prezentacja Szkół Podstawowych cz.2 (rejestracja uczestników od godziny 9:00).

  • 17 maja (środa) godz. 10:00

Prezentacje Szkół Gimnazjalnych (rejestracja uczestników od godziny 9:00).

  • 18 maja (czwartek) godz. 10:00

Prezentacje Szkół Ponadgimnazjalnych i Uczelni wyższych (rejestracja uczestników od godziny 9:00).

  • 20 maja (sobota) godz. 17:00

Koncert Galowy w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie.

Wyróżnienia specjalne 2016

ŚREMSONG’ 2016 –  XXV JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ

Wyróżnienie Burmistrza Śremu Pana Adama Lewandowskiego
1. Zespół wokalny ,,Quercus Fortis” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie

Wyróżnienie Starosty Śremskiego Pana Zenona Jahnsa
2. Nina Żalik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie

Wyróżnienie Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie Pana Piotra Mulkowskiego przyznane przez jury młodzieżowe – uczniów szkoły: Michała Mazura, Julię Paterczyk i Patrycje Łasińską
3. Monika Bździak z Zespołu Szkół w Grzebienisku

Wyróżnienie Dziekana Dekanatu Śremskiego Ks. Prałata Mariana Bruckiego
4. Wiktoria Muszyńska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie

Wyróżnienie Stowarzyszenia Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Gen Józefa Wybickiego w Śremie Pani Prezes Gabrieli Wasielewskiej
5. Janusz T. Skotarczak, twórca i animator Przeglądu

Wyróżnienia – 19 maja

ŚREMSONG’ 2016 –  XXV JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ

  1. Zespół „Melodyjki” ze Szkoły Podstawowej w Dubinie
  2. Zuzanna Musielak ze Społecznego Ogniska Artystycznego w Pakosławiu
  3. Basia Pietrzak z Parafii p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu
  4. Agata Nadrowska z Gimnazjum w Sierakowie
  5. Młodzieżowy Chór ,,Kameleon” przy Gimnazjum w Sierakowie
  6. Zespół Muzyczny z Gimnazjum w Sierakowie
  7. Monika Bździak z Zespołu Szkół w Grzebienisku
  8. Angelika Śpitalniak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
  9. Chór im. św. Rity z Parafii p.w. św. Michała Archanioła w Kwilczu
  10. Maria Grys ze Studium Muzycznego działającego przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Lesznie
  11. Laura Pasoń ze Studium Muzycznego działającego przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Lesznie
  12. Zespół “Sursum Corda” z Poznania
  13. Marcelina Olejnik z Szamotuł
  14. Filip Pijacki Studio Piosenki “Melody” przy Śremskim Ośrodku Kultury
  15. Jagoda Książek z Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp.