Informacja dla opiekunów

Szanowni Opiekunowie,

Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przesłane zgłoszenia.

UWAGA! PROSZĘ O NANIESIENIE POPRAWEK I UZUPEŁNIENIE KART ( zob.  Lista wykonawców) DO PONIEDZIAŁKU 7 MAJA BR. GODZ.15:00.

Proszę zapoznać się z planem występów. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń szkoły podstawowe zostały podzielone na 3 części. Proszę sprawdzić czy w tabeli wykonawców nie ma błędu ( nazwa wykonawcy, liczba występujących, imię i nazwisko Opiekuna, liczba obiadów). Pod wskazane ilości dokonywane są zamówienia oraz na podstawie zgłoszeń drukowane są podziękowania i dyplomy oraz drukowane są karty dla jurorów.

Proszę – jeśli to tylko możliwe bądźcie z nami w trakcie wyznaczonego dnia przesłuchań od początku występów do jego zakończenia. Ubogaćmy się sobą nawzajem, ,,bo nikt nie ma tego, co mamy razem”.  Na zakończenie każdego dnia zostaną wręczone podziękowania a jury przyzna swoje wyróżnienia i nominacje do Koncertu Galowego.

Bez względu na wynik jury zaplanujcie swoją obecność na KONCERCIE GALOWYM – SOBOTA, 26 MAJA GODZ. 17:00. Czekamy na każdego z wielką radością. W trakcie naszego Przeglądu odbędzie się KONCERT PAPIESKI w wykonaniu  KATOLICKIEJ NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I ST W ŚREMIE (18 MAJA, GODZ. 19:00) oraz KONCERT GOSCIA – zespołu GOSPEL JOY (25 MAJA, GODZ. 12:00).

Podzielcie się informacją o ŚREMSONGU’2018. Na przesłuchania oraz koncerty zapraszamy wszystkich waszych bliskich z rodziny, szkoły i parafii. Nie zapomnijcie o nich.

Przypominam, że w trakcie naszego Przeglądu czynna będzie dla wszystkich JADALNIA ,,BETANIA”. W związku z tym istnieje możliwość zamówienia obiadu dla każdego uczestnika (cena obiadu 10zł). Prosimy tych, którzy chcieliby jeszcze skorzystać z obiadów o przesłanie informacji. W jadalni będzie można zakupić sałatki, napoje, lody, słodycze…. W trakcie Przeglądu czynne będzie także stoisko z książkami. Wpłata kosztów uczestnictwa na miejscu.

Proszę systematycznie zaglądać na naszą stronę. Módlmy się razem o dar pięknego Spotkania…

Pozdrawiam majowo

Do zobaczenia
Katecheta Janusz T. Skotarczak