Słowo do Opiekunów

Szanowni Państwo,

dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przesłane zgłoszenia. Zgłosili Państwo bardzo dużo podmiotów. Niektórych poprosiłem o ich ograniczenie. Może jeszcze ktoś może ograniczyć liczbę swoich wykonawców. Może nie musi być tak, że dany wykonawca śpiewa w zespole i jeszcze osobno członkowie zespołu jako soliści.2016-05-04_231715

Proszę – jeśli to tylko możliwe bądźcie z nami w trakcie wyznaczonego dnia przesłuchań od początku występów do jego zakończenia. Ubogaćmy się sobą nawzajem, ,,bo nikt nie ma tego, co mamy razem”. Na zakończenie każdego dnia zostaną wręczone podziękowania a jury przyzna swoje wyróżnienia. Zaplanujcie przyjazd na Koncert Gościa – SIEWCY LEDNICY: PIĄTEK 20 MAJA GODZ.18:00 oraz Koncert Galowy – SOBOTA, 21 MAJA GODZ. 17:00. Czekamy na każdego z wielką radością…

PRZYPOMNIENIA:

  1. Wykonujemy utwory polskie. Wykonawcy z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych po 1 utworze do 3 minut, a wykonawcy szkół ponadgimnazjalnych, wyższych i chóry 2 utwory do 6 minut.
  2. Proszę sprawdzić czy w tabeli wykonawców nie ma błędu ( nazwa wykonawcy, liczba występujących, imię i nazwisko Opiekuna, liczba obiadów). Do czwartku – 5 maja, godz. 15.00 proszę podać ewentualne poprawki i uzupełnić braki. Pod wskazane ilości dokonywane są zamówienia.
  3. Proszę zabrać ze sobą tych, którzy nie śpiewają ale mogą z nami pobyć. Samochody, busy, autokary proszę wypełnić publicznością. Miejsca w nich nie powinny być puste.
  4. Wpłata kosztów uczestnictwa na miejscu = 7zł x ilość wykonawców.
  5. Proszę zaglądać na naszą stronę www.sremsong.pl, tam wszelkie informacje o naszym Przeglądzie.

Do zobaczenia

Katecheta
Janusz T. Skotarczak