JURY Śremsong 2023

Piotr Pawlickiprzewodniczący jury; autor piosenek, charyzmatyczny dyrygent chórów gospel, laureat ogólnopolskich festiwali muzycznych, pedagog, instruktor warsztatów gospel.

Od roku 2012 jest prowadzącym Warsztaty Muzyki Gospel na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel Camp Meeting Osiek – Gniew.

Jego piosenka BO KOCHAM gości w stacjach radiowych.

Piotr na co dzień prowadzi chór składający się m.in. : z uczestników programów: „Must Be The Music”, „The voice of Poland”, „Bitwa na głosy”. W roku 2014 Jego zespół wystąpił w programie „MAM TALENT”  i zdobył od jurorów 3 x TAK przechodząc do III etapu programu.  Na co dzień współpracuje z muzykami, którzy grają z czołówką polskiej sceny muzyki rozrywkowej m.in. z: Mrozem, Anią Karwan, Mieczysławem Szcześniakiem, Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Lemonem. Jakiś czas temu pojawiła się Jego debiutancka płyta na której zagrali znani polscy muzycy i producenci muzyczni m.in.: Marcin Pospieszalski, Paweł Zarecki, Robert Kubiszyn, Maciej Kociński.


Julia Stolpe – solowa wokalistka, trener wokalny.

Półfinalistka 12. Edycji The Voice of Poland 2021 – Team Sylwia Grzeszczak.

Uczestniczka ,,Szansy na sukces. Opole 2021″ – z piosenkami Czesława Niemena. Laureatka  ogólnopolskich festiwali i przeglądów piosenki.

Śpiewa od zawsze. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im Czesława Niemena w Poznaniu na kierunku aktor, piosenkarz scen muzycznych. Z wykształcenia nauczyciel muzyki. Juror ogólnopolskich festiwali i przeglądów piosenki.

Bierze udział w licznych koncertach, występach telewizyjnych, produkcjach muzycznych oraz w nagraniach sesyjnych. Julia związana jest z nurtem muzyki chrześcijańskiej. Od kilku lat jest wokalistką zespołu rockowego Pinokio Brothers. Współpracowała na gruncie muzycznym m.in. z takimi muzykami jak: Adam Sztaba, Mieczysław Szcześniak, Robert Friedrich, Jakub Tomalak, Chuc Frezier, Juliusz Kamil, Kasia K8 Rościńska i wiele innych.

Julia chętnie bierze udział w chrześcijańskich Festiwalach muzycznych, tj Festiwal ABBA Pater w Kaliszu, Chwała Mu 2022. W listopadzie 2021 roku Julia wydała wraz z Universal Global Polska swój autorski utwór ,,Kiedy jak nie teraz”.  Obecnie pracuje nad własnym materiałem autorskim.


Dorota Józefiak – kompozytorka i autorka tekstów, wokalistka nurtu chrześcijańskiego występująca pod pseudonimem DOKA, wcześniej jako Dorota Mielcarek i Habari Njema (czyt. HABARI Ndżema). Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy studyjne.