Przewodnicząca Jury Młodzieżowego
Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. św. Jana Pawła II w Śremie (flet poprzeczny) oraz orkiestrantka śremskiej orkiestry dętej Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego.
Uczeń ostatniego roku szkoły muzycznej w klasie saksofonu i członek Towarzystwa muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie.
Fan szeroko pojętej muzyki gitarowej - od Jacka Kaczmarskiego po ekstremalne gatunki metalu. Gra na basie i stara się działać muzycznie, próbując swoich sił w zespołach muzycznych.