Dziękuję za przyjęcie zaproszenia.

Szanowni Państwo,
dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przesłane zgłoszenia.

Proszę – jeśli to tylko możliwe bądźcie z nami w trakcie wyznaczonego dnia przesłuchań od początku występów do jego zakończenia. Ubogaćmy się sobą nawzajem, ,,bo nikt nie ma tego, co mamy razem”. Na zakończenie każdego dnia zostaną wręczone podziękowania a jury przyzna swoje wyróżnienia. Zaplanujcie przyjazd Koncert Galowy – SOBOTA, 20 MAJA GODZ. 17:00. Czekamy na każdego z wielką radością.

PRZYPOMNIENIA:

  1. Wykonujemy utwory polskie. Wszyscy wykonawcy: z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i wyższych po 1 utworze do 3 minut, a zgłoszone chóry 2 utwory do 6 minut.
  2. Proszę sprawdzić czy w tabeli wykonawców nie ma błędu ( nazwa wykonawcy, liczba występujących, imię i nazwisko Opiekuna, liczba obiadów). WAŻNE! PROSZĘ TYCH, KTÓRZY NIE PRZESŁALI KARTY TECHNICZNEJ WYSTĘPU O JEJ SZYBKIE PRZESŁANIE. Na stronie istnieje już łatwiejsza wersja jej przesłania. NAJPÓŹNIEJ do poniedziałku – 1 maja, godz. 16.00 proszę podać ewentualne poprawki i uzupełnić wszelkie braki. Pod wskazane ilości dokonywane są zamówienia.
  3. Proszę zabrać ze sobą tych, którzy nie śpiewają ale mogą z nami pobyć. Samochody, busy, autokary proszę wypełnić publicznością. Miejsca w nich nie powinny być puste.
  4. Wpłata kosztów uczestnictwa na miejscu.
  5. Proszę zaglądać na naszą stronę www.sremsong.pl, tam wszelkie informacje o naszym Przeglądzie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM WYSTĘPÓW

Pokoju serca, do zobaczenia
Katecheta Janusz T. Skotarczak